דורל - מעבדה לתיקון מצלמות
 
 
 
headerlogos23
נחלת בנימין 44, תל אביב
 
 
 
 
4
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מספר
מקשר
 
 
072-3251545
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
יש משהו קסום ומיוחד במצלמות עתיקות, משהו שרק חובבי צילום ואספני וינטג' יכולים להבין. דורל אוהב את כל סוגי המצלמות, הוא רוכש חיבה רבה למצלמות אנלוגיות. במשך שנים רבות התעניין בתחום. כבר כשהיה בחור צעיר אהב להבין כיצד המכשיר הפלאי הזה עובד, לנסות לפרק ולהרכיב. לשמחתו של דורל, הוא זכה להפוך את אהבתו למצלמות למקצוע. דורל גם התלהב מההמתנה ומהמתח המרגש הכרוך בתהליך של פיתוח התשלילים.

ניסיון עשיר בעולם הצילום
בסוף שנות ה- 70 עבד במשך 4 שנים כמנהל המעבדה של חברת "קרט", היבואנית של Canon, Minolta, Pentax בישראל. במקביל עסק בצילום אירועים וחתונות. בשנת 1969, בעודו חייל בחופשה, התבקש על ידי אביו, משה, צלם, ובעל סטודיו פוטו לורי, לתקן את המצלמה המקצועית שלו, Laica-G, שהתקלקלה. אביו הכיר את חושו הטכני של בנו, ואכן בלי ידע, על ידי פירוק וחשיבה, הצליח לתקן את המצלמה הראשונה בחייו. לאחר השירות הצבאי, למד אלקטרוניקה, ולאחר מכן התקבל לעבודה בחברת "קרט" תחת שני כובעים - אחד כטכנאי היחיד במעבדה, והשני כמנהל המעבדה.

מעבדת המצלמות הוותיקה והטובה בארץ
כיום, דורל מנהל את אחת המעבדות המצליחות והוותיקה לתיקון מצלמות. ברשותו הסמכה לתקן מצלמות מטעם החברות המוכרות: Canon, Minolta ו- Pentax. הוא אוחז בניסיון של שנים רבות בתחום ובעל קהל לקוחות גדול ונאמן, אשר מכיר אותו, וממשיך להגיע אליו כדי לתקן הן מצלמות אנלוגיות והן מצלמות דיגיטליות, ליהנות משירות מעולה והוגן.

לפרטים נוספים ולהזמנות, הנכם מוזמנים ליצור קשר או לחייג: 072-3251545.
 
מעבדת דורל
 
 
 
תיקון מצלמות אנלוגיות